loading
phone location
REZERVUJTE
REZERVUJTE

Vítejte v Hotelu Sovereign

"Sovereign" ve svém slova smyslu, Sovereign hotel se svojí polohou na rohu ulice postavený v různorodém stylu v roce 1898 je stylovým 4 hvězdičkovým hotelem, který se nachází přímo v srdci Prahy. Hotel se nachází na křižovatce ulic Politických vězňů a Opletalova v historickém centru Prahy. Václavské náměstí a Státní opera se nachází pouze pár kroků od hotelu Sovereign.

Hotel Sovereign byl kompletně rekonstruován v letech 2005 - 2007 a patří tak k nejelegantnějším hotelům v Praze. Propracovanost a elegance jsou charakteristickými znaky interiéru hotelu Sovereign.

Hotel Sovereign nabízí ve svém okolí luxusní obchody, zejména v ulici na Příkopě. Historické památky Prahy jsou vzdáleny maximálně 3-5 minut chůze.

rooms

Pokoje hotel Sovereign

Pokoje

Hotel Sovereign nabízí 50 prostorných nekuřáckých pokojů a apartmánů. Všechny z nich byly individuálně navrženy se smyslem pro detail, tak aby bylo zajištěno maximální pohodlí našim hostům. Všechny pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi, posezením, psacím stolem, klimatizací, prostornými koupelnami se sprchou a IDD telefony. K dispozici je rovněž bezplatné připojení na internet (Wi-Fi), satelitní televize s 20 mezinárodními kanály, trezor, minibar s "Aqua Menu" a župany. Všechny pokoje jsou vybaveny zvukově izolovanými okny.

Bezpečnost

Všechny pokoje a veřejné prostory jsou vybaveny kouřovými detektrory a sprinklery, čímž splňujeme ty nejnáročnější požadavky na bezpečnost všech našich hostů. K dispozici jsou 2 výtahy z nichž jeden je evakuační a může být využit v případě nouze.

Manželské / oddělené postele

Hotel Sovereign nabízí pokoje s manželskými nebo oddělenými postelemi. Některé pokoje jsou situovány do dvora a některé s výhledem na ulici.  

Jednolůžkové pokoje / podktovní pokoje

K dispozici jsou jednolůžkové pokoje s rozměrem postele 140 - 160 cm. Hotel nabízí i řadu podkrovních pokojů.

Apartmán pro rodinu

Hotel Sovereign nabízí i ubytování pro rodiny v rodinném apartmánu o čtyřech lůžkách s dvěma oddělenými ložnicemi či propojitelné pokoje.

Přístup pro tělesně postižené

Hotel Sovereign nabízí jeden pokoj pro tělesně postižené a všechny veřejné prostory jsou bezbariérové. 

restaurant

Restaurant Mr. A

Když přijde na neformální oběd, večeři či relaxační drink, stačí zajít do naší restaurace a baru  Mr. A s pozornou a nerušivou obsluhou a vynikající kuchyní našeho týmu. Restaurace Mr. A nabízí mezinárodní kuchyni. Naše pokrmy jsou připravovány z nejkvalitnějších čerstvých surovin. Náš tým udělá vše pro Vaši pohodu a nezapomenutelný kulinářský zážitek. Team restaurace Mr. A se těší na Vaši návštěvu.

Web Restaurant Mr. A: www.mrarestaurant.cz

Otevírací doba restaurace:

Pondělí - Pátek    11:30 – 23:00
Sobota, Neděle a státní svátky     17:00 - 23:00

Snídaně:

pondělí – čtvrtek       7:00 – 10:30
pátek – neděle         7:00 – 11:00

OCHUTNEJTE NAŠE POLEDNÍ MENU

Pondělí - Pátek 11:30 - 15:00

Kontakt:

Politických vězňů 16 (Přímý vstup Opletalova 11)
110 00 Praha 1

Tel: +420 221 111 000, Fax: +420 221 111 020
Email: restaurant@sovereignhotel.cz

 

qr code

Sovgold

Registrace do Sovereign Clubu

Surname
Jméno *
E-mail *
Telefon
CAPTCHA Image
refresh